بعد از ظهر روز دوشنبه مورخ 28/12/1396 جلسه پایانی مدیر عامل با مدیر ان میانی هتل در دفتر مدیر یت و همچنین در روز 96/12/29 در سالن یاس با کلیه روسا و سرپرستان واحدها برگزار گردید.
١٨:٥٣ - دوشنبه ٦ فروردين ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال در روز چهارشنبه در تاریخ1396/12/9همایش شرکت Ingenico Group برگزار گردید . این همایش راهکارهای هوشمند، قابل اعتماد و ایمن را برای توانمندسازی تجارت در همه موضوع ها فراهم می کند.
١٤:٤٨ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

در این نشست سه روزه روسای پزشکی قانونی کشورها ی الجزایر، آذربایجان، بنگلادش، مصر، اندونزی، عراق، اردن، لبنان، لیبی، پاکستان، فلسطین، سوریه، ترکیه و ترکمنستان به منظور تعامل بیشتر میان کشورها و توسعه همکاری های اجرایی، آموزشی و پژوهشی از ششم اسفندماه در مرکز همایش های دانشگاه الزهرای تهران آغاز به کار کردند.
١٣:١٦ - سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

مهم‌ترین مشکلات حقوقی عصر رسانه‌های دیجیتال
٠٩:١٧ - سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

برپایی جشن گرامی داشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در هتل پارسیان استقلال
١٧:٥٠ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال جناب مهندس پور اکبریان مدیر عامل محترم هلدینگ سیاحتی ومراکز تفریحی و حمل نقل پارسیان به همراه مدیران ستادی روز چهارشنبه در تاریخ 4 بهمن ماه 1396 از یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران بازدید کردند.
١٥:١٠ - پنج شنبه ٥ بهمن ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، در مراسم مجمع این سازمان صبح روز پنج شنبه از ساعت 8 صبح الی14 در تالار دریای نور تهران برگزار شد.
١٤:٢٩ - پنج شنبه ٧ دی ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال ، این کنگره علمی و پزشکی از تاریخ 13-16آذرماه 1396 در مرکز همایش های رازی تهران برگزار می‌شود و نتیجه همکاری پزشکان ایران و کشورهای شرکت کننده در این کنگره مانند آمریکا، چین، انگلیس، ایرلند ،افغانستان و ... می باشد.
١٤:٠٥ - پنج شنبه ١٦ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

گرامی داشت مراسم هفته بسیج و شب شهادت امام حسن عسگری (ع) در سالن یاس هتل استقلال با حضور سردار جوانی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جناب سرهنگ اکبری، مدیر عامل ، مدیران ، کارکنان و بسیجیان هتل برگزار شد.
١٨:٢٦ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال ، در پی وقوع حادثه زلزله بزرگ اخیردر استان کرمانشاه و خسارات وارد شده به این منطقه، آقای صالحی مدیر عامل هتل دستور اکید و سریع نمود تا اقدامات لازم به منظور اطلاع رسانی همگانی برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی کارکنان هتل و انجام هماهنگی های لازم با مرکز هتل پارسیان کرمانشاه که مقر جمع آوری کمک های ارسالی برای زلزله زدگان استان کرمانشاه از سوی شرکت هتلهای پارسیان و نیز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه تعیین شده بود، صورت پذیرد .
١٣:٠٥ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>