رستوران ها

تالار - رستوران نوفل لوشاتو :

رستوران فرانسوی نوفل لوشاتو با ظرفیت 140 نفر و ارائه غذاهای فرنگی حاصل دستپخت آشپزهای مجرب و با محیطی خاص و دلنشین برای صرف غذا با اعضای خانواده و همچنین محل مناسبی جهت برگزاری جشن های کوچک، برگزاری جلسات و سمینار می باشد .
هم اکنون رزرو کنيد

رستوران رز :

رستوران رز با ظرفیت 78 نفر و چشم اندازی زیبا به کوه های شمال تهران با منوی غذاهای ایرانی، فرنگی و بهره مندی از کادری مجرب در نوع خود بی نظیر است . رستوران رز همه روزه دارای بوفه اردور سرد و گرم می باشد و همچنین بوفه نهار مخصوص روزهای جمعه و اعیاد از جمله خدمات ویژه این رستوران است .
هم اکنون رزرو کنيد

رستوران فرانسوي :

رستوران فرانسوي رويال کوزين که 12 اسفندماه 1389 به بهره برداري رسيده است بدون اغراق به دليل معماري کلاسيک و طراحي بسيار مدرن و همچنين ارائه منوهاي بين المللي بي نظيرترين رستوران فرانسوي فعال در ايران مي باشد.
هم اکنون رزرو کنيد

رستوران عربي الحيات :

رستوران الحیات دارای ظرفیت 70 نفر می باشد که به دلیل استفاده از آشپزهای مجرب و فضای بسیار جذاب رضایت خاطر همه آنانی را که به دنبال یک رستوران ناب غذاهای عربی هستند را برآورده می کند .
هم اکنون رزرو کنيد

رستوران فصلي آبشار گیله وا :

چنانچه قصد تجديد خاطره و ديدار گرم با دوستان خود را داريد نشاني رستوران چهارفصل آبشار هتل پارسيان استقلال را به آنها بدهيد تا در محيطي کاملا دوستانه و صميمي،ديدارها تازه گردد. رستوران چهارفصل آبشار گیله وا با ظرفیت 170 نفر يکي از زيباترين و دنج ترين رستوران هاي تهران است که رضايت مشتريان نشان از خدمات خوب ان دارد.
هم اکنون رزرو کنيد